Image One


Şirketimiz karayolunda Avrupa başta olmak üzere, CIS ülkeleri ve Ortadoğu taşımalarında komple veya parsiyel hizmet verebilmektedir. Bunun yanı sıra, bünyesindeki iş ortağı ile kurduğu sistem sayesinde, Türkiye içinde de, ülkenin her noktasına taşıma yapabilmektedir.

Denizyolunda, Türkiye'den Dünya’ya ve Dünya’dan Türkiye’ye kurduğu güçlü organizasyon sayesinde hem liman, hem de kapıya kadar teslimat hizmetlerini verebilmektedir.

BİRCAN, havayolunda da önde gelen havayolu şirketleriyle yaptığı stratejik anlaşmalar ile, müşterilerine son derece avantajlı fiyatlar ve yer avantajları sunabilmektedir. Firmamız havalimanından havalimanına, havalimanından müşteriye veya müşterinin kapısından, alıcısının kapısına kadar teslimatlar yapabilmektedir. Bünyemizde bulunan kadromuz, canlı hayvan taşımacılığı ve tehlikeli madde taşımacılığı gibi farklı hizmetleri de sunabilecek bilgi ve tecrübeye sahiptir.

BİRCAN, son dönemde giderek artan potansiyele sahip demiryolu taşımacılığında da hizmet verebilmekte olup, CIS ülkeleri, Avrupa ülkeleri ve Yakındoğu’da bulunan ülkelere karşılıklı hizmet verebilmektedir. Blok tren taşımacılığı ve multimodal taşıma hizmetleri de verebilen firmamız proje bazlı hizmetler de sunabilmektedir.